Czy wiesz, że codziennie doświadczasz transu hipnotycznego?

Odtwórz wideo

Jeśli chcesz się dowiedzieć na czym to dokładnie polega i jak może rozwiązać Twoje problemy to...

umów bezpłatną konsultację

Co mówią moi klienci

Jakiś czas temu pojawiłam się na jednej sesji hipoterapii u Arkadiusza i jestem zadowolona, chciałabym zaznaczyć że przez cały czas czułam się bardzo dobrze, spokojnie i komfortowo. Zostawiłam za sobą kawałek nieprzyjemnej historii. Z mojego doświadczenia polecam zajrzeć w głąb siebie i zostawić za sobą coś co nas niepokoi właśnie u Arka w gabinecie Wszystko zależy od twojej otwartości. Jeśli pozwolisz sobie pomoc, skupisz się właśnie na sobie, na twoim problemie i wyrzucisz go z głowy.

Oliwia
Bardzo serdecznie polecam. Pan Arkadiusz potrafi odmienić życie na dużo lepsze zarówno od strony fizycznej(usuniecie efektów skoliozy, depresji i lekkość chodzenia po pierwszym zabiegu) jak i mentalnej(zmiana życia dzięki hipnozie już po jednej sesji upragnionej zmiany weszły w życie). Polecam wszystkim którzy borykają się z różnymi problemami natury zdrowotnej. Pan Arkadiusz posiada wszechstronna wiedze, jest bardzo serdecznym i pomocnym człowiekiem. Pozdrawiam

Arkadiusz
Arkadiusza poznałam w szkole hipnozy
i jest to osoba, którą zdecydowanie temat hipnozy pochłonął, ale w tym pozytywnym tego słowa znaczeniu. 🙂 Zawsze dociekliwy, na maxa, zainteresowany tematem.
Arek jest bardzo empatyczny i kontaktowy. Miałam okazję wziąć udział w hipnozie prowadzonej przez niego i muszę przyznać, że jego głos jest nie do podrobienia !
Naprawdę warto !

Anna